Ik denk dat je met Jorryn en Lightning op een zware Canadees een aardige 'crossbreed' maakt binnen een ras...(instemmend knikkend pupke)
Denk dat ze ut daarom ok zo goed doen bij Jan B...(lempke)
Hookwood Holsteins schreef:k heb nu de eerste Jorryn aan de melk. Lijkt een vrij typische Jorryn. Komt uit een Talent. Uier is heel best en de benen mooi droog, maar kon iets zwaarder. Ik heb er nog een lopen. Die komt uit de volle zuster van Hookwood Delta Scooter. Die is wat meer mans.
pieterv schreef:@ Jan B: zou ik toch eens beginnen kijken voor een stier met een 65 aAa-code in de afstamming.Lustrum 132 x Jorryn 435 x Lightning 231
Of is dit een aAa-paring.
dieterv schreef:Mijn 2 Jorryns waren veelbelovend gestart, zagen er ook erg goed uit, maar in m'n huidige management omstandigheden vallen ze niet echt mee, ze zijn absoluut niet persistent, volledig uit conditie geraakt, de éne was drachtig, maar kheb onlangs haar embryo teruggevonden in de stal, die andere (jorryn*sabre) heb ik onlangs tochtig moeten spuiten
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 3 gasten